Zastępstwa

Poniedziałek - 18.10.2021

Nieobecni:

  • I.Jeziorna,
  • R.Panaszek,
  • A.Strąg,
  • I.Styrczewska,
  • A.Zawada-Paszko
Uwaga: II dawka szczepionki dla uczniów naszej szkoły- wyjście o godzinie 10.30 (opieka A. Firszt)4 lekcja- biblioteka, wyjście klasy 3bT, opieka E. Dziwińska
Lekcja Klasa Nieobecny Zastępstwo Uwagi
1 08:00-08:45 2dT I.Styrczewska ----- ----- na 8.50
4cT I.Jeziorna ----- ----- na 8.50
2 08:50-09:35 1bT I.Jeziorna J.Teodorowska j. angielski
2cT I.Styrczewska M.Żórawska j. polski
2dT A.Strąg ----- ----- na 9.45
3 09:45-10:30 1bT I.Styrczewska M.Żórawska j. polski
2cT I.Jeziorna M.Jarząb grupy łączone
4 10:50-11:35 1aLO I.Styrczewska M.Żórawska j. polski
2bT A.Strąg Z.Turczyn matematyka
2cT I.Jeziorna M.Jarząb grupy łączone
5 11:40-12:25 1dT I.Styrczewska M.Żórawska j. polski
2bT A.Strąg U.Fiącek matematyka
6 12:30-13:15 1aT I.Styrczewska M.Kościcka j. angielski
2bT A.Strąg U.Fiącek matematyka
2dT A.Zawada-Paszko M.Lesiuk grupy łączone
3bLO R.Panaszek M.Jarząb grupy łączone
3bT I.Jeziorna ----- ----- do domu
7 13:20-14:05 2bT I.Styrczewska M.Kościcka j. angielski
3aLO R.Panaszek ----- ----- do domu
3bLO A.Strąg ----- ----- do domu
3bT I.Jeziorna ----- ----- do domu
4aT A.Zawada-Paszko J.Teodorowska grupy łączone
8 14:10-14:55 1cT I.Styrczewska ----- ----- do domu
3dT A.Zawada-Paszko ----- ----- praktyka
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35
Lekcja Klasa Nieobecny Zastępstwo
1 2dT I.Styrczewska ----- -----
na 8.50
4cT I.Jeziorna ----- -----
na 8.50
2 1bT I.Jeziorna J.Teodorowska
j. angielski
2cT I.Styrczewska M.Żórawska
j. polski
2dT A.Strąg ----- -----
na 9.45
3 1bT I.Styrczewska M.Żórawska
j. polski
2cT I.Jeziorna M.Jarząb
grupy łączone
4 1aLO I.Styrczewska M.Żórawska
j. polski
2bT A.Strąg Z.Turczyn
matematyka
2cT I.Jeziorna M.Jarząb
grupy łączone
5 1dT I.Styrczewska M.Żórawska
j. polski
2bT A.Strąg U.Fiącek
matematyka
6 1aT I.Styrczewska M.Kościcka
j. angielski
2bT A.Strąg U.Fiącek
matematyka
2dT A.Zawada-Paszko M.Lesiuk
grupy łączone
3bLO R.Panaszek M.Jarząb
grupy łączone
3bT I.Jeziorna ----- -----
do domu
7 2bT I.Styrczewska M.Kościcka
j. angielski
3aLO R.Panaszek ----- -----
do domu
3bLO A.Strąg ----- -----
do domu
3bT I.Jeziorna ----- -----
do domu
4aT A.Zawada-Paszko J.Teodorowska
grupy łączone
8 1cT I.Styrczewska ----- -----
do domu
3dT A.Zawada-Paszko ----- -----
praktyka
9
10