Erasmus +

Akredytowane projekty w ramach programu Erasmus+, akcja kluczowa 1: Mobilność edukacyjna osób w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Celem projektów jest zapewnienie uczniom wyjątkowej możliwości odbycia praktyki zawodowej na rynku europejskim, co pozwala im nie tylko na zdobycie doświadczenia i kompetencji w zakresie nowoczesnych rozwiązań stosowanych w sektorze logistycznym, informatycznym, ochronie środowiska, programowaniu, ale także poszerza umiejętności językowe i podnosi samoocenę uczestników.

Logo ZSLT

Firmy, w których pracowaliśmy

logoOctober

October Moon S.L.U. - Mundo Informática​

logoDicemu

Dicemu Informática S.L

logoRio

Rio Kwai Estudio

logoKovac

LABORATORIOS KOVAC

logoWeggo

Plataforma Weggo España S.L.

logoCarrefour

Carrefour Express

Trips

imgZMalagi

Malaga

W Maladze odwiedziliśmy Zamek Gibralfaro, skąd udaliśmy się na punkt widokowy Vista Lookout. Po tym przeszliśmy się przez Málaga Park, a na końcu opalaliśmy się na plaży Malagueta.

imgZKadyksu

Kadyks

W Kadyksie, najstarszym mieście w Europie widzieliśmy Katedrę Nueva, Genoves Park i odpoczywaliśmy na plaży, gdzie kręcona była jedna z części Jamesa Bonda.

imgZAraceny

Jaskinie w Aracenie

Gruta de las Maravillas była pierwszą jaskinią w Hiszpanii, która została otwarta dla zwiedzających 1914 roku w celach turystycznych. Całkowita długość tego podziemnego kompleksu wynosi około 2130 metrów.​

imgZGibraltaru

Gibraltar

Czas wolny poświęcaliśmy nie tylko na odkrywaniu uroków Sevilli, która zachwyca swoim pięknem i historią, ale także zwiedziliśmy słoneczny Kadyks, urokliwy Matalascana’s, brytyjski Gibraltar z wszechobecnymi małpami oraz rozświetloną jaskinię i przepiękną Malagę.