Zastępstwa

Środa - 24.04.2024

Nieobecni:

  • D.Cichecka,
  • E.Dziwińska,
  • A.Figurniak,
  • A.Firszt,
  • A.Krzysztowczyk,
  • M.Lesiuk,
  • D.Rumijowska-Hołyńska,
  • B.Walczak
Uwaga: wycieczka klasy 1bT, 1cT; 1-4 lekcja- projekt klasa 3aT; 3 lekcja spotkanie w czytelni- klasa 2aT, 3dT (od 4 lekcji czytelnia wyłączona ); próbna matura klasy 4aLO- lekcje 4-6 w sali 7; 3-4 lekcja - zajęcia w bibliotece miejskiej klasa 4bT(opieka M. Lesiuk)
Lekcja Klasa Nieobecny Zastępstwo Uwagi
1 08:00-08:45 1aLO A.Figurniak ----- ----- na 8.50
2cT E.Dziwińska A.Strąg matematyka za 1bT
2cT B.Walczak A.Strąg matematyka za 1bT
4aT D.Rumijowska-Hołyńska ----- ----- na 8.50
2 08:50-09:35 2aLO D.Rumijowska-Hołyńska ----- ----- na 9.45
2eT E.Dziwińska A.Radłowska biologia za 1bT
2eT B.Walczak A.Radłowska biologia za 1bT
3dT A.Figurniak A.Zawada-Paszko grupy łączone
3 09:45-10:30 2eT E.Dziwińska A.Williams j. angielski za 1bT
2eT B.Walczak A.Williams j. angielski za 1bT
2fT A.Firszt R.Jański fizyka
3aT A.Figurniak ----- ----- projekt
4aLO D.Rumijowska-Hołyńska J.Teodorowska j. angielski za 1bT
4bT M.Lesiuk ----- ----- zajęcia w bibliotece miejskiej- 2 grupy
4 10:50-11:35 1cT B.Walczak ----- ----- wycieczka
2cT E.Dziwińska J.Teodorowska j. angielski
3aT A.Figurniak ----- ----- projekt
3bT A.Krzysztowczyk D.Pawlak proc. transp. za 1bT
4aLO D.Rumijowska-Hołyńska ----- ----- próbna matura
4bT M.Lesiuk ----- ----- zajęcia w bibliotece miejskiej- 2 grupy
5dT D.Cichecka R.Panaszek wych-fiz.
5 11:40-12:25 2bT E.Dziwińska B.Szerzad dystrybucja za 1bT
2bT B.Walczak B.Szerzad dystrybucja za 1bT
3bT A.Krzysztowczyk A.Jastrzębska matematyka za 1cT
3cT A.Firszt J.Teodorowska j. angielski
4aT D.Cichecka B.Kalinowska geografia za 4aLO
6 12:30-13:15 1dT A.Krzysztowczyk M.Żórawska j. polski za 1cT
2cT D.Cichecka B.Tarocińska historia za 4aLO
2fT A.Firszt ----- ----- do domu
4cT B.Walczak M.Kościcka j. angielski za 1bT
7 13:20-14:05 1bT E.Dziwińska ----- ----- wycieczka
1cT B.Walczak ----- ----- wycieczka
3cT A.Firszt A.Zawada-Paszko j. niemiecki
8 14:10-14:55 3cT A.Firszt A.Ziółkowska wych-fiz.
4cT B.Walczak ----- ----- do domu
9 -
10 -
Lekcja Klasa Nieobecny Zastępstwo
1 1aLO A.Figurniak ----- -----
na 8.50
2cT E.Dziwińska A.Strąg
matematyka za 1bT
2cT B.Walczak A.Strąg
matematyka za 1bT
4aT D.Rumijowska-Hołyńska ----- -----
na 8.50
2 2aLO D.Rumijowska-Hołyńska ----- -----
na 9.45
2eT E.Dziwińska A.Radłowska
biologia za 1bT
2eT B.Walczak A.Radłowska
biologia za 1bT
3dT A.Figurniak A.Zawada-Paszko
grupy łączone
3 2eT E.Dziwińska A.Williams
j. angielski za 1bT
2eT B.Walczak A.Williams
j. angielski za 1bT
2fT A.Firszt R.Jański
fizyka
3aT A.Figurniak ----- -----
projekt
4aLO D.Rumijowska-Hołyńska J.Teodorowska
j. angielski za 1bT
4bT M.Lesiuk ----- -----
zajęcia w bibliotece miejskiej- 2 grupy
4 1cT B.Walczak ----- -----
wycieczka
2cT E.Dziwińska J.Teodorowska
j. angielski
3aT A.Figurniak ----- -----
projekt
3bT A.Krzysztowczyk D.Pawlak
proc. transp. za 1bT
4aLO D.Rumijowska-Hołyńska ----- -----
próbna matura
4bT M.Lesiuk ----- -----
zajęcia w bibliotece miejskiej- 2 grupy
5dT D.Cichecka R.Panaszek
wych-fiz.
5 2bT E.Dziwińska B.Szerzad
dystrybucja za 1bT
2bT B.Walczak B.Szerzad
dystrybucja za 1bT
3bT A.Krzysztowczyk A.Jastrzębska
matematyka za 1cT
3cT A.Firszt J.Teodorowska
j. angielski
4aT D.Cichecka B.Kalinowska
geografia za 4aLO
6 1dT A.Krzysztowczyk M.Żórawska
j. polski za 1cT
2cT D.Cichecka B.Tarocińska
historia za 4aLO
2fT A.Firszt ----- -----
do domu
4cT B.Walczak M.Kościcka
j. angielski za 1bT
7 1bT E.Dziwińska ----- -----
wycieczka
1cT B.Walczak ----- -----
wycieczka
3cT A.Firszt A.Zawada-Paszko
j. niemiecki
8 3cT A.Firszt A.Ziółkowska
wych-fiz.
4cT B.Walczak ----- -----
do domu
9
10