Zastępstwa

Czwartek - 19.05.2022

Nieobecni:

  • P.Czaja,
  • E.Dziwińska,
  • B.Mazur-Stefaniszyn,
  • D.Pawlak,
  • P.Sitnik,
  • A.Zawada-Paszko,
  • M.Żórawska
Uwaga: Wyłączone sale: 202, 203, 204
Lekcja Klasa Nieobecny Zastępstwo Uwagi
1 08:00-08:45 1cT D.Pawlak ----- ----- na 8.50
3bT E.Dziwińska ----- ----- na 8.50
2 08:50-09:35 1bT D.Pawlak R.Jański fizyka
3dT E.Dziwińska I.Jeziorna grupy łączone
3 09:45-10:30 1aT P.Sitnik D.Cichecka j. polski
1cT E.Dziwińska B.Grybek j. angielski
2cT D.Pawlak I.Jeziorna grupy łączone
3aT A.Zawada-Paszko J.Teodorowska grupy łączone
4 10:50-11:35 1cT D.Pawlak B.Kalinowska geografia
1cT P.Sitnik B.Kalinowska geografia
3dT A.Zawada-Paszko B.Szerzad grupy łączone
5 11:40-12:25 1dT P.Czaja R.Musiał grupy łączone
2aT D.Pawlak M.Jarząb wych-fiz.
3cT P.Sitnik B.Tarocińska historia
6 12:30-13:15 1dT P.Czaja R.Musiał grupy łączone
2bT A.Zawada-Paszko A.Paszko grupy łączone
2dT M.Żórawska M.Kościcka j. angielski
3bT E.Dziwińska B.Szerzad grupy łączone
7 13:20-14:05 1cT D.Pawlak M.Gos grupy łączone
1dT P.Czaja G.Ośródka grupy łączone
2dT A.Zawada-Paszko K.Pędrak grupy łączone
3dT E.Dziwińska D.Cichecka j. polski
3dT B.Mazur-Stefaniszyn D.Cichecka j. polski
8 14:10-14:55 1aT P.Czaja ----- ----- do domu
2aT B.Mazur-Stefaniszyn ----- ----- do domu
3dT A.Zawada-Paszko ----- ----- do domu
9 -
10 -
Lekcja Klasa Nieobecny Zastępstwo
1 1cT D.Pawlak ----- -----
na 8.50
3bT E.Dziwińska ----- -----
na 8.50
2 1bT D.Pawlak R.Jański
fizyka
3dT E.Dziwińska I.Jeziorna
grupy łączone
3 1aT P.Sitnik D.Cichecka
j. polski
1cT E.Dziwińska B.Grybek
j. angielski
2cT D.Pawlak I.Jeziorna
grupy łączone
3aT A.Zawada-Paszko J.Teodorowska
grupy łączone
4 1cT D.Pawlak B.Kalinowska
geografia
1cT P.Sitnik B.Kalinowska
geografia
3dT A.Zawada-Paszko B.Szerzad
grupy łączone
5 1dT P.Czaja R.Musiał
grupy łączone
2aT D.Pawlak M.Jarząb
wych-fiz.
3cT P.Sitnik B.Tarocińska
historia
6 1dT P.Czaja R.Musiał
grupy łączone
2bT A.Zawada-Paszko A.Paszko
grupy łączone
2dT M.Żórawska M.Kościcka
j. angielski
3bT E.Dziwińska B.Szerzad
grupy łączone
7 1cT D.Pawlak M.Gos
grupy łączone
1dT P.Czaja G.Ośródka
grupy łączone
2dT A.Zawada-Paszko K.Pędrak
grupy łączone
3dT E.Dziwińska D.Cichecka
j. polski
3dT B.Mazur-Stefaniszyn D.Cichecka
j. polski
8 1aT P.Czaja ----- -----
do domu
2aT B.Mazur-Stefaniszyn ----- -----
do domu
3dT A.Zawada-Paszko ----- -----
do domu
9
10