Ostatni dzień naszych praktyk Erasmus+ we Włoszech oraz w Splicie!
Pożegnaliśmy się z Koordynatorami i Mentorami, dziękując im za wsparcie i wiedzę zdobytą podczas tych wyjątkowych dwóch tygodni.
Z dumą odebraliśmy certyfikaty ukończenia praktyk, potwierdzające nasze nowe umiejętności i doświadczenia. To był moment pełen radości i satysfakcji – zwieńczenie naszej ciężkiej pracy, zaangażowania i wspólnych starań podczas całego pobytu.
Po oficjalnej części świętowaliśmy na plaży, robiąc pamiątkowe zdjęcia i spacerując po urokliwych uliczkach miasta.
To był niezapomniany czas pełen nauki, przyjaźni i nowych doświadczeń, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Zyskaliśmy nie tylko wiedzę zawodową, ale także pewność siebie i otwartość na nowe wyzwania. Ten wyjazd pokazał nam, jak wiele można osiągnąć dzięki współpracy i odwadze w sięganiu po marzenia.








