Doświadczenie zawodowe kluczem do sukcesu

Dni Otwarte Szkoły

Dni Otwarte Szkoły

W dniach 4-6 marca 2020r. uczniowie szkół podstawowych z powiatu kluczborskiego mieli możliwość poznać projekt Erasmus+ Doświadczenie zawodowe kluczem do sukcesu. Przyszli kandydaci do technikum dowiedzieli się czym jest Erasmus+ oraz jakie działania są prowadzone w ramach projektu. Praktykanci podzielili się zdobytym na praktykach zagranicznych doświadczeniem oraz przedstawili osiągnięte cele.

Relacja z rozdania Europasów Mobliności w TVP3

Relacja z rozdania Europasów Mobliności w TVP3

W głównym wydaniu Kuriera Opolskiego 24 stycznia można zobaczyć relację z uroczystego rozdania Europassów mobilności w Urzędzie Marszałkowskim. Materiał zatytułowany „Najlepsi z najlepszych” idealnie określa uczestników projektu, ich zaangażowanie, kulturę osobistą i umiejętność dzielenia się swoim doświadczeniem związanym z odbytą praktyką zagraniczną w ramach programu Erasmus+. Relacja w 10 minucie…

Radio Doxa

24 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu odbyło się międzynarodowe spotkanie młodzieży. Była to lekcja samorządowa z możliwością wymiany doświadczeń. Podczas spotkania nastąpiło również uroczyste wręczenie Europassów Mobilności uczniom biorącym udział w naszym projekcie. Więcej informacji TUTAJ.