Burmistrz Miasta Kluczborka Jarosław Kielar informuje:

Burmistrz Miasta Kluczborka Jarosław Kielar informuje:

Burmistrz Miasta Kluczborka Jarosław Kielar informuje:

że w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r. na terenie całego kraju odbędzie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w spisie jest obowiązkowy, a podstawową i obowiązkową formą jest samospis internetowy. Samospisu można dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: spis.gov.pl Metody uzupełniające to spis telefoniczny lub bezpośredni przy pomocy rachmistrza (nie można odmówić udziału w spisie i podania danych).

Osoby nie mające możliwości dokonania samospisu, mogą zgłaszać się do Urzędu Miejskiego w Kluczborku ul. Katowicka 1 pokój 051, gdzie udostępnione zostanie stanowisko do spisu oraz będzie można skorzystać z pomocy członka Gminnego Biura Spisowego w Kluczborku.

Szczegółowe informacje dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego są udzielane przez pracowników specjalnej infolinii pod numerem telefonu 22/279 99 99 lub w Urzędzie Miejskim w Kluczborku pod numerem telefonu 77/418 14 81.

Zachęcam do udziału w Spisie i do jak najszybszego dokonania samospisu internetowego Z poważaniem Jarosław Kielar Burmistrz Miasta Kluczborka