Dni Kariery w PSP nr 5 w Kluczborku

Dni Kariery w PSP nr 5 w Kluczborku

Dnia 16 maja 2018r. w Publicznym Gimnazjum Nr 5
w Kluczborku, odbyły się I Dni Kariery, na których oczywiście nie zabrakło naszej szkoły. Nauczyciele: pani Agnieszka Firszt, Magdalena Kalista ? Olek, Barbara Szerzad, Mirosław Lesiuk, Dariusz Pawlak i Rafał Panaszek wraz z ekipą uczniów Zespołu Szkół Licealno ? Technicznych przygotowała stoiska i zaprezentowała uczniom III i II klas gimnazjum, naszą ofertę edukacyjną.

Zainteresowanie uczniów było ogromne. Duże wrażenie na nich zrobił pokaz technik samoobrony w wykonaniu uczniów klas mundurowych pod  nadzorem Pana Rafała Panaszka, uczniowie chętnie wykonywali zadania przygotowane na poszczególnych stanowiskach przez uczniów klasy biologiczno ? chemicznej, informatycznej, mechanicznej i logistycznej.

Po tak mile spędzonym dniu w PG Nr 5 liczymy na solidne, liczebne wsparcie naszych murów szkoły przez uczniów III klas gimnazjum. Zapraszamy.