Jestem nastolatkiem i chce powiedzieć …kim jestem.

Jestem nastolatkiem i chce powiedzieć …kim jestem.

W dniu 29.10.2018 r. klasa 1bt, wraz z wychowawcą wzięła udział w warsztatach promujących czytelnictwo  organizowanych przez RZPWE PBW Filie w Kluczborku.

Jestem nastolatkiem i chce powiedzieć …kim jestem, co kryło się pod tym tytułem mogliśmy się tylko domyślać.  Na warsztatach poznaliśmy literaturę zajmująca się problematyką samorozwoju i definiowania siebie w otaczającej rzeczywistości Na jej podstawie tworzyliśmy wykresy które badały nasz poziom dobrostanu, czyli zadowolenie w poszczególnych obszarach życia. Wykład zmotywował nas do zadawania pytań  i poszukiwania odpowiedzi dotyczących  postrzegania siebie i własnych potrzeb a dzięki wielu wskazówkom autorów książek mamy szansę na to by nasze życie było spełnieniem naszych oczekiwań.