Kochani Maturzyści,

Kochani Maturzyści,

Kochani Maturzyści,

Nadszedł właśnie koniec roku szkolnego 2020/2021. Jest to również koniec pewnego etapu w Waszym życiu. Jednak ten koniec, jest jednocześnie początkiem drogi, Waszej drogi, do nowych doświadczeń, do poznania nowych ludzi, odkrywania nowych kierunków życia, zdobywania dalszej wiedzy.

Każda z tych dróg będzie inna, każda z nich pozwoli Wam odkryć i poznać siebie lepiej. Nie obawiajcie się kroczyć naprzód. Jesteśmy pewni, że wiedza i doświadczenie zdobyte w naszej szkole pozwoli Wam kroczyć pewnie i osiągać zamierzone cele, które sobie założycie. Uwierzcie w siebie i pamiętajcie, że ”…zwyciężać mogą  ci, co wierzą, że mogą…”

Zawsze będziemy Was wspominać i mieć nadzieję, że i Wy o nas nie zapomnicie, a na pamiątkę tych dni przyjmijcie od swoich kolegów z klas przedmaturalnych: 2aLO, 3aT, 3bT, 3cT, 3bT oraz 3dT, drobny upominek.