LKW WALTER z rewizytą w ZSL-T

LKW WALTER z rewizytą w ZSL-T

LKW WALTER z rewizytą w ZSL-T

We wtorek 15 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z menedżerem firmy logistycznej LKW WALTER z Austrii: Panem Krzysztofem Adamczykiem. W prelekcji uczestniczyła młodzież z kierunku logistycznego i informatycznego ZSL-T wraz z nauczycielkami: Panią Anetą Zawadą-Paszko i Panią Barbarą Mazur-Stefaniszyn oraz młodzież z kierunku ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kluczborku wraz z opiekunem Panem Adamem Patelskim.

Cieszymy się z faktu, że mogliśmy gościć u siebie jednego z największych przewoźników w Europie, z którym współpracujemy od ponad 5 lat. Efektem wieloletniej współpracy są nie tylko wyjazdy naszej młodzieży do głównej siedziby firmy, do Wiednia, ale również możliwości, jakie LKW WALTER oferuje uczniom z kierunków: logistycznych i ekonomicznych ze znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. To możliwości odbywania atrakcyjnych praktyk w firmie oraz znalezienia interesującej pracy po szkole, a co się z tym wiąże zdobycia doświadczenia zawodowego za granicą i podniesienia swoich umiejętności językowych.