Rozdanie nagród na zakończenie projektu

Rozdanie nagród na zakończenie projektu

Rozdanie nagród na zakończenie projektu

Nasz dwuletni projekt Praktyka czyni mistrza dobiega końca. Podsumowując, dwie grupy uczniów odbyły cztery tygodnie praktyk zawodowych w Hiszpanii. Przygotowując się do wyjazdu, każdy uczestnik odbył cykl spotkań z pedagogiem, psychologiem, doradcą zawodowym oraz uczestniczył w kursie angielskiego i hiszpańskiego. Będąc już na miejscu poznawali nową kulturę i obyczaje, nadal szlifowali języki obce, ale przede wszystkim podnieśli swoje kompetencje zawodowe, samoocenę, poszerzyli swoje horyzonty, stali się bardziej tolerancyjni i otwarci na świat.

18 kwietnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Kluczborku odbyła się uroczysta gala podsumowująca projekt,  promująca rezultaty i dająca możliwość wymiany doświadczeń. Wśród zaproszonych gości byli Starosta Powiatu Kluczborskiego, dyrektorzy szkół, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Opolu, lokalni przedsiębiorcy, doradcy zawodowi.

Relację z tego wydarzenia można było zobaczyć w TVP3 Opole oraz na stronie powiatu kluczborskiego.