Szkolenie taktyczno – wojskowe dla uczniów klas mundurowych, Duszniki Zdrój 2022

Szkolenie taktyczno – wojskowe dla uczniów klas mundurowych, Duszniki Zdrój 2022

Szkolenie taktyczno – wojskowe dla uczniów klas mundurowych, Duszniki Zdrój 2022

Klasy Ia i IIa LO o profilu mundurowym były na trzydniowym obozie szkoleniowym, podczas którego mieli okazję doszkolić się teoretycznie i praktycznie między innymi z taktyki wspólnej dla formacji wojskowych i Policji, podstawowych technik linowych wykorzystywanych w formacjach mundurowych, wojskowej taktyki specjalnej w terenie zurbanizowanym, rozpoznania i zasad walki ogniowej oraz zasad posługiwania się bronią. Uczniowie mieli okazję przychodzić na linie nad przepaścią, pełnić nocną wartę i brać udział w nocnej grze terenowej. Było dużo wrażeń i wielu uczestników pokonało własne słabości.

Tutaj można zobaczyć filmiki ze szkolenia:

DZIEŃ PIERWSZY

DZIEŃ DRUGI

DZIEŃ TRZECI

PODSUMOWANIE