Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat

Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat

Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat, Szkolny Wolontariat

Szkolny Wolontariat ZSL-T od lat wspiera Dzieciaki poprzez organizację zbiórki zakrętek plastikowych. Zbieramy teraz dla Bartka, dla którego zgromadzone pieniądze wspierają zakup protez kończyn górnych i dolnych oraz na codzienną rehabilitację.

Dla zainteresowanych – przedsiębiorstwa recyklingowe skupują zakrętki z butelek plastikowych (np. po mleku, sokach, wodzie, napojach, płynach itp.). Skupują je tyko hurtowo tzn. w duuużych ilościach. W zależności od ciężaru, wyceniają ich wartość, a pieniądze wpłacają na konto określonej fundacji, która to z kolei finansuje rehabilitację potrzebujących osób, czy też zakup sprzętu rehabilitacyjnego – niezbędnego do ich funkcjonowania.

Już dziś przypominamy, że zbieramy zakrętki zawsze i wszędzie. Można je złożyć w gabinecie 03 (opiekun: dr Marcel Hys) oraz w gabinecie 107a (opiekun: mgr Aneta Zawada-Paszko).

Czekamy na każdą zakrętkę właśnie od Ciebie!

Marcel Hys