Uczniowie dla uczniów – zaprogramowani na dobre… i dobro! ZSLT i SOSW we wspólnych działaniach! 

Uczniowie dla uczniów – zaprogramowani na dobre… i dobro! ZSLT i SOSW we wspólnych działaniach! 

Uczniowie dla uczniów – zaprogramowani na dobre… i dobro! ZSLT i SOSW we wspólnych działaniach! 

22 listopada 2022 r. dla Aleksandry i Emiliana ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego to dzień szczególny, w którym na pełne 100% zaproszeni do nas Uczniowie mogli ZAPROGRAMOWAĆ SIĘ do wspólnych działań – z Uczniami ZSL-T z klasy 3b technikum pod znakomitym przewodnictwem pana Roberta Musiała i czuwającej nad wszystkim, pani Ani. A wszystko to, by (z)integrować się w wyjątkowej innowacji pedagogicznej „POZNAJMY SIĘ LEPIEJ! WESPÓŁ W ZESPÓŁ”, podczas której już od pierwszych minut mogliśmy pokazać naszym Gościom wszystkie stanowiska pracy, a nawet sekretne zakamarki pracowni informatycznej. Odwiedziny miały charakter warsztatowy, dlatego też zaproszeni Uczniowie sami mieli okazję stworzyć niewielki projekt strony internetowej i rozsmakować się w tajnikach języków programowania HTML i CSS, co sprawiło wszystkim najwięcej radości! Lekcja zakończyła się pełnym sukcesem, gdyż przy bardzo dużym zaangażowaniu Aleksandry i Emiliana powstała niewielka strona internetowa.  

Mamy nadzieję, że spotkamy się z przedstawicielami  sąsiadującego z naszą szkołą SOSW jeszcze wiele razy na wspólnych warsztatach. 

Już programujemy się na przyszłość, by dalsza współpraca – ZSLT z SOSW wzmacniała się w pozytywnych działaniach, bo warto łączyć, a nie dzielić!