Wychowankowie Internatu CKZ w Kluczborku!

Wychowankowie Internatu CKZ w Kluczborku!

KOMUNIKAT z dnia 15.05.2020 r.

W związku z ogłoszonym terminem rozpoczęcia egzaminu dojrzałości  
przyjazd wychowanków z Ukrainy i Białorusi do internatu CKZ w Kluczborku będzie możliwy po odbyciu obowiązkowej 14 – dniowej kwarantanny

Wojewoda opolski wyznacza na miejsce kwarantanny:  

Opole Hotel DeSilva ul. Leona Powolnego 10.

Obowiązkowa kwarantanna rozpocznie się w dniu 22 maja br.

Starosta kluczborski organizuje przejazd autobusem z przejścia granicznego w Medyce w dniu 21 maja br. Autobus będzie podstawiony w godzinach od 19:00 do 22:00 (w okolicach Biedronki,  nr tel. do autobusu 730 401 600). Osoby zainteresowane powyższym transportem uprasza się o potwierdzenie:

– telefoniczne na numer tel. 690 909 500 oraz

– drogą elektroniczną na adres internat.sekretariat@ckzkluczbork.pl

do niedzieli tj. 17 maja br.

 Lista „maturzystów” będzie przekazana do posterunków granicznych.

Wychowankowie przyjeżdżający po odbiór świadectw, rzeczy osobiste itp. podlegają kwarantannie. Sugerowany przyjazd w późniejszym terminie, istnieje bowiem możliwość zniesienia obowiązkowej kwarantanny.