Akcja na rzecz chorej Kai

Akcja na rzecz chorej Kai

W grudniu b. r. w Zespole Szkół Licealno-Technicznych zorganizowano zbiórkę na rzecz chorej Kai. Uczniowie z naszej szkoły przygotowali kartki urodzinowe dla dziewczynki, dotkniętej białaczką, która niedawno obchodziła swoje urodziny. na oddziale onkologicznym warszawskiego szpitala. Zebraliśmy ponad 100 kartek z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Klasa IV c Technikum wraz z wychowawczynią uzbierała środki na zakup gry planszowej dla Kai. Akcję wspomógł finansowo również Pan Dyrektor Piotr Sitnik. Całą akcję monitorowały: Zuzia Kulesa z klasy II b Technikum i Justyna Gąsiorek z II a Liceum Ogólnokształcącego. Dziewczynki wysłały paczkę dla Kai na oddział onkologiczny jednego z warszawskich szpitali.

Dziękujemy Wszystkim za tę szlachetną inicjatywą, a Kai życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. 🙂