Historyczny Sukces. Jesteśmy mistrzami

Historyczny Sukces. Jesteśmy mistrzami

Historyczny Sukces. Jesteśmy mistrzami

W dniu 9 marca 2018 roku w Nysie reprezentacja Zespołu Szkół Licealno-Technicznych w składzie: Filip Witczak, Albin Sobczyk i Tobiasz Sobczyk zdobyła Mistrzostwo Województwa Opolskiego w Tenisie Stołowym Drużynowym. W historii naszej szkoły to pierwsze MISTRZOSTWO w tenisie stołowym. Jadąc na turniej mistrzowski nie ukrywaliśmy , że będziemy walczyć o pierwsze miejsce. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo ale w końcu byliśmy wicemistrzami z ubiegłego roku. Przez rozgrywki grupowe przeszliśmy jak burza, szybkie 3:0 ze Strzelcami Opolskimi, Opolem i Praszką. W półfinale trafiliśmy na ZESPÓŁ SZKÓŁ 1 KĘDZIERZYN-KOŹLE, który pokonaliśmy 3:1 i awansowaliśmy do finału. Okazało się, że finał był powtórką z ubiegłego roku, gdzie Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku mierzył się z Publicznym Liceum Ogólnokształcącym II Opole wtedy przegraliśmy 2:3 po dramatycznej walce. W tym roku zrewanżowaliśmy się z nawiązką 3:0 i mamy mistrza. Gratulacje dla naszych MISTRZÓW! Filip , Albin i Tobiasz wykazali się ogromnym zaangażowanie, walczyli dzielnie, byli faworytami i nie zawiedli jestem z nich dumny. Brawo! Brawo! Za rok bronimy MISTRZA.

W latach wcześniejszych zdobywaliśmy wicemistrzostwa (II miejsce):

2016/2017 II Miejsce w województwie w składzie: Filip Witczak, Albin Sobczyk, Tobiasz Sobczyk

2015/2016 II Miejsce w województwie w składzie: Filip Witczak, Kacper Sobczyk,

2014/2015 II Miejsce w województwie w składzie: Filip Witczak, Kacper Sobczyk,