KSIĄŻKA NIE GRYZIE – Projekt czytelniczy realizowany w ramach NPRC 2.0 edycja 2022

KSIĄŻKA NIE GRYZIE – Projekt czytelniczy realizowany w ramach NPRC 2.0 edycja 2022

KSIĄŻKA NIE GRYZIE – Projekt czytelniczy realizowany w ramach NPRC 2.0 edycja 2022

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa klasa 2a LO 3 listopada 2022r. wybrała się na szkolną łąkę kwiatową, aby poczytać książki. Cała akcja miała na celu pokazanie, że czytanie książek wcale nie musi być takie złe. Większość osób uważa, iż czytanie książek (w szczególności lektur) jest marnowaniem czasu. Jednak, gdy trafi się na książkę o ciekawej tematyce, która akurat może komuś się spodobać, to da się w to wszystko wciągnąć. Czytając książki bardzo często ucieka się od rzeczywistości i nie patrzy się na zegarek. Jest to idealny sposób, aby się zrelaksować.

Wych. klasy

Dariusz Pawlak