Uroczyste otwarcie nowego boiska

Uroczyste otwarcie nowego boiska

Uroczyste otwarcie nowego boiska

4 listopada 2022 roku odbyło się uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Zespole Szkół Liceano-Technicznych w Kluczborku. W imprezie uczestniczyli zaproszeni goście, między innymi Marszałek Województwa Andrzej Buła, Starosta Powiatu Mirosław Birecki, Wicestarosta Lesław Czernik, członkowie zarządu powiatu, dyrektorzy szkół średnich, nauczyciele i uczniowie. Po uroczystym otwarciu przez władze zaprezentowała się grupa cheerleaderek ze Studia Tańca i Ruchu PATIGA oraz uczniowie naszej szkoły w pokazie umiejętności w piłce koszykowej i w piłce nożnej. Na zakończenie uroczystości odbył się konkurs rzutów osobistych z udziałem Pana Marszałka, Pana Starosty, Pana Wicestarosty oraz Pana Dyrektora Piotra Sitnika.

Otwarcie boiska odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze, przy słodkim poczęstunku i muzyce. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzymy miłego i bezpiecznego korzystania z obiektu sportowego.