Wspomóżmy Bartka

Wspomóżmy Bartka

Wspomóżmy Bartka

Od lat, w naszej szkole zbierane są plastikowe nakrętki, które następnie trafiają do osób potrzebujących. Jak w poprzednich latach skupiamy się na historii chłopca o imieniu Bartek. Koszty rehabilitacji, jak i protezy, znacząco przekraczają budżet rodziców chłopaka, dlatego też wyszliśmy im naprzeciw i wprowadziliśmy u nas osobny pojemnik, właśnie na zakrętki. W ten sposób uczniowie czasami nie do końca świadomie, przyczyniają się do poprawy życia bliźniego. Tego typu pojemniki mijamy na szkolnych korytarzach. Bardzo zachęcamy do przynoszenia zebranych nakrętek. To przecież takie proste.Dziękujemy wszystkim za zgromadzone nakrętki. Zbieramy dalej…

Zbiórkę i transport zebranych korków organizuje dr Marcel Hys, gabinet 03.

Dominika Cisek

klasa2aLO