Godziny dostępności

Godziny dostępności

Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku

imię i nazwisko nauczycieladzień tygodniagodziny dostępnościklasa
Chodor Jarosławwtorek15:00-16:00
Cichecka Danutaczwartek15:00-16:00
Czaja Piotrpiątek15:00-16:00sala 107
Czerska Katarzynawtorek15:00-16:00
Dziwińska Ewelinapiątek15:00-16:00
Fiącek Urszulawtorek 15:00-16:00
Figurniak  Annaśroda15:00-16:00
Figurniak Lesławczwartek15:00-16:00
Firszt Agnieszkaponiedziałek15:00-16:00czytelnia
Glica Krystyna  
Gos Mirosław  
Grybek Biankawtorek15:00-16:00pokój nauczycielski
Hoffmann Joannaczwartek (co 2 tygodnie)16:00-17:00
Hys  Marcelśroda15:00-16:00pokój nauczycielski
Jański Romanczwartek15:00-16:00203
Jarząb Marekwtorek15:00-16:00
Jeziorna Ilonapiątek15:45-16:45
Kalinowska Bogumiłaczwartek15:00-1600sala 109
Kalista-Olek Magdalenaczwartek15:00-16:00
Kliś Anita  
Kokot-Dajczak Katarzynaśroda15:00-16:00
Kościcka Magdalenapiątek15:00-16:00
Krzysztowczyk Annaczwartek16:30-17:30
Lesiuk Mirosławponiedziałek16:00-17:00
Mazur-Stefaniszyn Barbaraśroda15:00-16:00
Musiał Robertponiedziałek15:00-16:00
Muzyka  Annawtorek15:45-16:45
Muzyka  Jerzyponiedziałek15:45-16:45
Ośródka Grzegorzpiątek15:45-16:45
Panaszek Rafałwtorek15:00-16:00
Paszko Andrzejponiedziałek16:00-17:00
Patkowski Przemysław  
Pawlak Alinaponiedziałek16:00-17:00
Pawlak Dariuszwtorek15:00-16:00
Pędrak Katarzynaponiedziałek15:00-16:00
Polus Klaudiaponiedziałek15:00-16:00
Pytka Zdzisławponiedziałek (co 2 tygodnie – parzyste)15:45-16:45
Radłowska Annaponiedziałek15:00-16:00
Rumijowska-Hołyńska Dorotaponiedziałek15:00-16:00
Skrobacz Waldemarponiedziałek15:00-16:00
Strąg Aureliawtorek15:00-16:00
Szerzad Barbaraczwartek15:00-16:00
Tarocińska Barbaraśroda15:30-16:30
Teodorowska Joannawtorek15:00-16:00pokój nauczycielski
Töppich Anna  
Turczyn Zygmunt  
Walczak Bożenaponiedziałek15:00-16:00
Williams Annawtorek15:00-16:00sala 204a
Winiarski Piotrśroda15:00-16:00
Wojtaszczyk Alicjawtorek15:00-16:00
Zawada-Paszko Anetaponiedziałek15:00-16:00
Ziółkowska Agnieszkawtorek 15:45-16:45
Żórawska Małgorzataponiedziałek15:45-16:45